Ekol Tibbi Ürünler

Uzun yıllar medikal sektörümüzün üretim, temsilcilik ve teknik servisinde emek veren insanlar, elde ettikleri tecrübe ile, 1998 yılında EKOL TIBBİ ÜRÜNLER Ltd. Şti.’ni kurmuşlardır. Radyografi Sistemlerinde, gelişmiş teknolojiyi iyi fiyat ve satış sonrası iyi servis prensipleri ile pazarlama ilkesine sahip firmamız, pazar lideri olma hedefindedir ve bu hedefi gerçekleştirmek için yoğun çaba harcamaktadır.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyümekte olan firmamız, Radyoloji alanında her biri kendi alanında öncü firmaların Türkiye Temsilciliklerini yapmaktadır. Üretici firmalar ile temsilci firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibini benimsemiştir. Bu prensip, Türkiye genelinde kullanıcı güven ve memnuniyetini bizlere kazandırmıştır.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız : Ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla münasebetlerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.
Verdiğimiz sözü tutarız: Sözlerimiz, kendi içinde bütünlük arz eder. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz. Söz ve taahhütlerimizi muhakkak hayata geçiririz. İtibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz.
EKOL ile çalışan herkes, EKOL ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

Dijital Röntgen Dijital Radyografi Sistemleri Dijital Röntgen Cihazı

Ekol

2500 ve üzeri satış rakamı ile Almanya imali PROTEC marka Otomatik Film Banyo Cihazları satışında Pazar lideri olan firmamız, teknik servis hizmeti ile de çok tanınmakta ve güven duyulmaktadır.
2003 yılında dünyanın sayılı Röntgen Jeneratörü üreticisi ODEL X RAY in Türkiye Temsilciliğini alan firmamız, markanın güvenirliliğini pazara yansıtmıştır.
2004 yılında Almanya imali TETENAL marka Röntgen Film Banyo Kimyasalları Türkiye Temsilciliği ile, ithal banyo solüsyonları pazarında geniş yer edinmiştir.
2005 yılında Almanya imali PROTEC marka Röntgen Kasetleri ve Radyasyondan Koruyucu ekipmanları Türkiye Temsilciliği ile, kaliteli ve güvenli malzemelerin satışında pazarda öncü olmuştur.
2006 yılında İsveç imali UNFORS/RAYSAFE marka Röntgen Cihazları X-Işın Kontrol Test Cihazları Türkiye Temsilciliği ile, bu alandaki boşluğu, kalite ve güven temelinde doldurmuştur.
2007 yılında Polonya imali PRO-PROJECT marka Radyolojik görüntü kalitesi Test Fantomları Türkiye Temsilciliği ile, alanında bir ilk’e imza atmıştır.
2007 yılında İtalya imali BMI marka Mobil Röntgen Cihazları, C Kollu Skopi Cihazları ve Mamografi Cihazları ile pazara giren firmamız, Seyyar Röntgen Cihazlarında fiyatların % 40 düşmesini sağlamıştır. 200 ve üzeri sağlık kurumu, BMI markasını tercih etmiştir.
2011 yılı sonunda Kore imali DRGEM marka Dijital Radyografi Sistemleri Temsilciliği ile sektörün tam kalbinde yer aldık. Hedefi, 2017 yılında dünyanın 1 numaralı sistem üreticisi olmak olan DRGEM in Türkiye Temsilcisi olmaktan onur duymaktayız. Radyografi pazarı dijital sistemler satış fiyatları, DRGEM ile % 45 aşağıya inmiştir. 7/24 teknik destek ve kullanıcı memnuniyeti temel şiarımızdır.

EKOL’ün ulaştığı başarının arkasında, aldatmama ilkesini tavizsiz uygulamak vardır. Kullanıcı memnuniyetini artırmaya yönelik çözümler, EKOL’ün hassasiyet noktasıdır. Türkiyenin her karış toprağı, EKOL’ün çalışma alanıdır. EKOL, kamu çalışanlarına saygı duymaktadır. Yüksek teknoloji ürünlerinin güvenle kullanılmasını sağlamaya yönelik teknik çözümler geliştirmektedir.
EKOL TIBBİ ÜRÜNLER LTD. ŞTİ, ISO 9001 : 2015 ve EN ISO 13485 :2016 Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur. Satış ve satış sonrası servisine kadar her aşamada Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olarak çalışmaktadır.

Değerlerimiz : Mükemmeli Hedefleriz, Müşterimizi Mutlu Ederiz, İnsiyatif Alırız, Güveniliriz, Mükemmeli Hedefleriz

İşimizde uzmanız : İşimizi en iyi şekilde yapmayı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. İş yapış şeklimizle fark oluştururuz.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız : Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, hedefe giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. EKOL’ün stratejisini ve yönünü bilir ve aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçiyiz ve sürekli gelişimi destekleriz : Meraklı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip ederiz. Düşünmeye vakit ayırırız. Problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgularız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan ders alırız. Farklı olmak için yılmadan çalışırız. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürümüz vardır.Sürekli gelişen ve görünür katkı oluşturan iş arkadaşlarımızı ödüllendiririz. Eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

Müşterinin sesini dinleriz : Önceliklerimizi, onun öncelikleri belirler.

Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle değer katarız : Daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız.

İnsiyatif alırız :

İşimizin gereğini yapmak için harekete geçeriz : Hızlı karar alır ve kararlarımızı süratle hayata geçiririz.

Ekip olarak çalışırız : Her bireyin işe yaptığı katkıyı tanır ve bundan maksimum değer oluşturmaya çalışırız. Tüm ekip arkadaşları birbirine saygılı davranır, farklılıklara değer verir, bireysel insiyatife Zemin hazırlarız.

  • Kaliteli ve güvenilir ürünler ve cihazlar sunmak,
  • Etkili bir servis hizmeti anlayışı ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak,
  • Makul karlılık prensibine sahip olmak
  • Hakkaniyetli ve huzurlu bir iş ortamı sağlamak,
  • Sorumluluk bilinci içinde , yenilikçi , sonuç odaklı ve mükemmeliyetçi olmak
  • Saygılı ve heyecanlı ve sosyal bir ekip olmak
  • Bütün bunları sürekli kılmak ve Kanuni yükümlülükleri yerine getirmektir.

03.01.2018

Müşteri Destek

Teknik Servis
Teknik ServisSizi Dinliyoruz
ISO 9001 : 2008 ve EN ISO 13485 :2012 Uluslararası kalite sistem standardına uygun bir kalite yönetim sistemi kurmuştur. Satış ve satış sonrası servisine kadar her aşamada Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olarak çalışmaktadır.
Online Destek
Online DestekUzaktan Erişim
Siz çay molası verin biz Online Canlı Destek Hattı ile sorunlarınızı hemen çözelim…
Teknik Destek Hattı
Teknik Destek HattıBilgiyi Paylaşıyoruz
Her türlü soru ve sorunlarınız için arayın gerekli bilgiyi en sade şekli ile size sunalım

 

Bilgi İşlem Servisi

Aralıksız ve kesintisiz bilgi işlem desteği

Kesintisiz Destek

Bilgi islem.
Daha Fazla Bilgi

Teknik Destek

Aradığız anda size yardımcı olacak servis

Anında Soruna Müdahale

Bilgi islem ve Teknik servis

Daha Fazla Blgi

Teknik Servis

Garanti kapsamında veya garantisi bitmiş

Teknik Servis hizmetleri

Bilgi islem ve teknik servis.

Daha Fazla Bilgi

Türkiye Temsilciliğini Yaptığımız Firmalar